ANIMACJA

Animacja to artystyczna forma wyrazu, która może opowiadać każdą historię. Jedyne co ją ogranicza to warsztat i wyobraźnia autora. Dla mnie to jedna z najpiękniejszych sztuk wizualnych.

OSTATNIO DODANE ANIMACJE:Out of Nowhere. Każdego ranka dotknięty czasem ratownik idzie strzec basenu. Nie zauważa, że obiekt od lat pozostaje pusty. Pewnego dnia na pływalni pojawia się niespodziewany gość, który obnaża iluzję.

Dwie pozornie różne postaci spotykają się w szczególnej sytuacji. Kiedy ujawniają się ich podobieństwa, bohater jest zmuszony wybrać między życiem w jałowej egzystencji albo opuszczeniem swojego świata i odkrywaniem nowych horyzontów.
Bezalel Graduation Film, Isca Mayo & Maayan Tzuriel"Paperman". Oscarowa produkcja Walt Disney Animation Studios. Świetny scenariusz. Innowacyjna animacja. Genialne!
Jeruzalem. Between Bears. To przepiękny film dyplomowy Bezalel Academy of Art and Design. Eran Hilleli nawiązuje do dzieciństwa i losów innych ludzi. Inspiracją były również słowa ulubionych piosenek.

Brak komentarzy: